05-03-10

Karting d'Oude Smisse (uitslag en verslag)

Het werd alweer een topeditie vorig weekend voor de Smissekarters. Het niveau lag deze keer bijzonder hoog en de tijden waren vlijmscherp ondanks het gladde circuit. Heel wat incidenten hadden een invloed op het wedstrijdverloop toch kan gezegd worden dat de plaatsen aan de eindmeet de enige juiste waren. Aan de kampioenen met tonnen ervaring kon niet geraakt worden, toch werd het een spannende race voor de dichte ereplaatsen. Uitkijken alvast naar een volgende editie... Voor het eerst werd gebruik gemaakt van een vliegende start. Op deze wijze werd heel wat eerlijker geraced. Jammer dat sommigen al in de eerste ronde hun duurbevochten ticket ten grabbel gooiden...

 

Op YOUTUBE meer 'lekkers' te vinden onder plasjefcb...

Nog even de uitslag, snelste ronde, persoonlijke besttijd ooit, en verschil.

PlaatsNaam Snelste rondeVerschilBesttijd
1Geldof Kenny57,234*57,234
2Laporte Timothy58,757*58,757
3Laporte Gregory57,701*57,701
4Deman Brecht60,9212,17158,749
5Noterdaeme Franki60,863-0,40360,863
6Declerck Klaas61,0692,65658,413
7Seys Marc63,4863,3460,146
8Verplancke Olaf63,3090,97862,631
9Bruynooghe Tom63,6682,56661,102
10Laplasse Dries63,9631,66262,301
11Bouuaert Simon63,986*63,986
12Vandermeulen Kenneth63,731*63,731
13Maes Kim64,6473,40961,238
14Laporte Amber66,775*66,775
15Meirlevede Marc66,321*66,321
16Carels Jelle66,499*66,499
17Mortier Rony67,922*67,922
18Bouckaert Cynthia68,442*68,442

U merkt bij bijna iedereen een tragere tijd. Dit had alles met het de vochtigheid te maken waardoor het parcours minder snel was. In het groen de eerste reeks, in het geel de tweede.

22:11 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.