12-11-11

d'Oude Smisse gaat terug Karten

Op zaterdag 26/11 wordt alweer een nieuwe editie beslecht.

De voorrondes starten reeds om 14u in Poperinge, de reeksen worden nadien ingedeeld.

Inschrijven vanaf vandaag in café d'Oude Smisse te Nieuwkapelle. Iedereen kan/mag deelnemen, je hoeft geen lid/klant te zijn. Organisatie: d'Oude Smisse

10-03-11

D'oude Smisse gaat terug Karten... op 12/03!


Jawel, na een jaar vasten gaan de snelheidsduivels uit Nieuwkapelle opnieuw de uitdaging aan. Wie wordt de snelste piloot van het dorp? Op zaterdag 12 maart wordt het pleit beslecht in de hallen van de indoorkarting te Poperinge. Vooraf inschrijven in d'Oude Smisse. Voor dertig euro per persoon rijden we kwalificaties en een wedstrijd van 20 minuten. Zoals vaak zijn de plaatsen beperkt en is het inschrijven voor de 'rappe'.

Meer info in d'Oude Smisse en via http://users.skynet.be/eurokart/html/nl/index.html

Hieronder om even in de juiste sfeer te komen de beelden van de vliegende start vorige editie:

24-03-10

d'Oude Smisse Blijft open!!!

Uit goede bron werd vernomen dat het dorpscafé open blijft... wie het zal openhouden later op deze blog. Vast staat dat dit zeer goed nieuws is voor de gemeenschap. De Smisse is steeds het kloppend hart van het dorp geweest...

13:24 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

05-03-10

Karting d'Oude Smisse (uitslag en verslag)

Het werd alweer een topeditie vorig weekend voor de Smissekarters. Het niveau lag deze keer bijzonder hoog en de tijden waren vlijmscherp ondanks het gladde circuit. Heel wat incidenten hadden een invloed op het wedstrijdverloop toch kan gezegd worden dat de plaatsen aan de eindmeet de enige juiste waren. Aan de kampioenen met tonnen ervaring kon niet geraakt worden, toch werd het een spannende race voor de dichte ereplaatsen. Uitkijken alvast naar een volgende editie... Voor het eerst werd gebruik gemaakt van een vliegende start. Op deze wijze werd heel wat eerlijker geraced. Jammer dat sommigen al in de eerste ronde hun duurbevochten ticket ten grabbel gooiden...

 

Op YOUTUBE meer 'lekkers' te vinden onder plasjefcb...

Nog even de uitslag, snelste ronde, persoonlijke besttijd ooit, en verschil.

PlaatsNaam Snelste rondeVerschilBesttijd
1Geldof Kenny57,234*57,234
2Laporte Timothy58,757*58,757
3Laporte Gregory57,701*57,701
4Deman Brecht60,9212,17158,749
5Noterdaeme Franki60,863-0,40360,863
6Declerck Klaas61,0692,65658,413
7Seys Marc63,4863,3460,146
8Verplancke Olaf63,3090,97862,631
9Bruynooghe Tom63,6682,56661,102
10Laplasse Dries63,9631,66262,301
11Bouuaert Simon63,986*63,986
12Vandermeulen Kenneth63,731*63,731
13Maes Kim64,6473,40961,238
14Laporte Amber66,775*66,775
15Meirlevede Marc66,321*66,321
16Carels Jelle66,499*66,499
17Mortier Rony67,922*67,922
18Bouckaert Cynthia68,442*68,442

U merkt bij bijna iedereen een tragere tijd. Dit had alles met het de vochtigheid te maken waardoor het parcours minder snel was. In het groen de eerste reeks, in het geel de tweede.

22:11 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

18-01-10

Karting-namiddag D'Oude Smisse

autorace5
Op zaterdag 27 februari trekken de snelheidsfreaks van Nieuwkapelle richting Poperinge om er een nieuwe episode van de Kart-kalender te beslechten. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf inschrijven in de Smisse. Startgrid : d'Oude Smisse om 13u30... Tot dan?

21:39 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

23-11-09

Karting d'Oude Smisse 21/11/09

HPIM3730
Om de drie maand trekken heel wat snelheidsfanaten richting Poperinge om er een nieuwe kartwedstrijd te beslechten. Hieronder kun je zien wie het pleit deze keer heeft gewonnen. Het was alweer genieten!!! Naast de namen van de rijders die de vorige keer ook meededen kunt u de progressie vinden!

HPIM3733

plaats - naam - snelste ronde - snelste vorige race - verschil

1 D'Haenen Koen - 58.260

2 Deman Brecht - 58.749

3 Mostrey Sebastiaan - 58.601

4 Declerck Klaas - 58.413 - 60.224 (-1.811)

5 Blonde Glenn - 59.713

6 Seys Marc - 60.146 - 61.933 (-1.787)

7 Marc D'Haenen - 59.306

8 Bruynooghe Tom - 61.102

9 Defever Andy - 61.1007

10 Thery Wim - 61.485

11 Seys Karel - 61.469

12 Declerck Davy - 61.364

13 Vanoverschelde Jurgen - 62.358

14 Marres Kristof - 62.660 - 63.625 (-0.965)

15 Huyghe Stefaan - 62.001 - 63.986 (-1.985)

16 Maes Kim - 61.238

17 Laplasse Dries - 62.301 - 65.228 (-2.927)

18 Gunst Mattijs - 62.569 - 64.257 (-1.688)

19 Hillem Tom - 61.146

20 Brian Franco - 61.774

21 Vanslembrouck Bieke - 66.286

22 Mostrey Sarah - 66.999

HPIM3738

Heel wat nieuwe namen in vergelijking met de vorige keer! Een regelmatige bezoeker heeft echter reeds opgemerkt dat heel wat namen 'oude bekenden' zijn die vroeger ook al eens meereden...

Vooral opmerkelijk is de (soms grote) vooruitgang die alle rijders maakten!

20:50 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

24-10-09

Karting-namiddag D'Oude Smisse

Snelheidsfreaks kunnen zich binnenkort weer opladen aan een namiddag vol adrenaline...

raceauto2

Op zaterdag 21 november trekt alweer een groep behendige en minder-behedige coureurs richting Poperinge om daar het pleit te beslechten... We starten om 14u. Inschrijven kan In D'oude smisse. Tis voor de rappe, beperkt aantal plaatsen. Meer info, uitslagen en foto's kun je vinden in het archief van deze blog! Tot dan?

14:15 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |

26-08-09

Karting D'Oude Smisse Uitslag en sfeerbeelden

Karting Nieuwkapelle 1

 Na de kwalificaties werden we in twee groepen verdeeld. De eerste (groen hieronder streed voor de eerste plaats, de tweede (rood) voor plaats 8. Het werd alvast een prachtige race met een verdiende winnaar.

Karting Nieuwkapelle 3

PlaatsNaamSnelste ronde
1Robbe Rik60.012
2Declerck Klaas60.224
3Notredaeme Franky61.266
4Seys Marc61.933
5Philips Kurt62.286
6Verplanke Olaf62.630
7Ternier Chris (Opgave)63.965
8Huyghe Stefaan63.986
9Marres Kristof63.625
10Gunst Mattijs64.257
11Laplasse Dries65.228
12Gunst Maarten65.336
13Spillier Frank (Crash)63.573
14Dolphen Jolien67.718

 

 Karting Nieuwkapelle 9

De top drie in chronologische volgorde...

Karting Nieuwkapelle 10

Karting Nieuwkapelle 8

19:48 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

15-08-09

Karting D'Oude Smisse

Op zaterdag 22/08 trekt een delegatie van café D’oude Smisse terug richting Poperinge  om er te racen op het lokale circuit. Wie interesse heeft om zich te meten met de topcoureurs van de Smisse kan zich inschrijven in het café. Het is voor de rappe want het aantal plaatsen is beperkt! Wie stoot Brecht Deman van het podium? We weten het op 29/08! TOT DAN…

auto   auto   auto   auto

Vanzelfsprekend kun je de volledige uitslag later op deze blog terugvinden.

11:01 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

28-03-09

Karting uitslag D'Oude Smisse

Op 21 maart streden de piloten van D'Oude Smisse voor de titel. Brecht Deman verdedigde zijn titel met glans en eindigde alweer op de eerste stek. Sebastiaan M. eindigde op een prachtige tweede plaats. Bjorn T.stuurde zijn kart naar het brons. Wim T. en Arne V. reden verdienstelijk de top vijf binnen. Het werd alweer een schitterende race. Volgende race vindt plaats in de tweede helft van augustus. Alle liefhebbers zijn dus reeds verwittigd!!!

autorace5

20:05 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

26-12-08

Karting d'Oude Smisse: Foto's

Nog even een aanvulling op het berichtje van 10 december: Ziehier enkele foto's...

 

kerstsfeer 012

 

 

 

kerstsfeer 013

 

 

kerstsfeer 015

 

 

 

Helaas zijn dit de enige foto's, de volgende keer zeker meer moois!!!

18:23 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10-12-08

Karting d'Oude Smisse


race 2    race 2 

 

 

Enkele keren per jaar organiseert café d'Oude Smisse een karting-namiddag. Zo ook onlangs. Met 25 racers en wat supporters zakte men af naar Poperinge. Een bloedstollende race zorgde voor heel wat rivaliteit op en naast de baan...

 

race2.2

 

Als eerste reed uiteindelijk Brecht Deman over de streep met 19 ronden op de teller. Zijn slelste ronde bedroeg 59.335 sec. Brecht won ook enkele vorige edities en wordt zo stilaan Brecht De-te kloppen-man. Als tweede met 18 ronden en een tijd van 59.757sec nam Kristof Bruneel het zilver mee naar huis. Franki Noterdame reed zich in een knappe 60.191 naar de laatste plek op het podium. Volgende mensen werden 4e, 5e, 6e...26e:

 

Andy Defever, Tom Bruynooghe, Bjorn Thery, Wim Thery, Sebastiaan Mostrey, Tim Calcoen, Kristof Marres, Marc Seys, Frank Spillier, Chris Ternier, Jelle Carels, Simon race 1Bauwart, Stefaan Huyghe, Mathijs Gunst, Maarten Driesse, Kenneth Vandermeulen, Olaf Verplancke, Tim Vandenbeele, Bieke Vanslembrouck, Jolien Dolphen, Terry Dehoorne en rode lantaarn Sofie Mostrey.

 

Zoals zo vaak hadden de afwezigen ongelijk en is het uitkijken naar een volgende editie... Info hierover zo snel mogelijk op deze blog, ook foto's later op dit adres...

19:01 Gepost door Dries in Karting d'Oude Smisse | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |